Zestaw do spawania TIG ze spawarką EasyTIG 208P AC/DC Spartus do stali nierdzewnej i aluminium
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw do spawania TIG (spawarka + akcesoria + osprzęt)
Zaczynasz przygodę ze spawaniem? Szukasz odpowiedniej spawarki + dodatkowe akcesoria spawalnicze? Ten zestaw TIG może być Twój. Przygotowaliśmy produkty niezbędne do spawania TIG - iem zarówno dla początkującego spawacza, jak i doświadczonego.
W skład zestawu wchodzą:
-
spawarka Easy 208P AC/DC (w komplecie uchwyt SPE 17 duże części 4 metry, części eksploatacyjne, przewód masowy, wężyk gazowy)
-
drut spawalniczy po 1kg (AlMg5, 316LSI, stal czarna) do wyboru średnica drutu fi 1,6 – 3,2 mm
-
TIG BOX (w zestawie korek krótki, korek długi, dysze gazowe #8, #10, #12, tulejka zaciskowa, soczewka gazowa, izolator na palnik 17/18/26)
-
rękawice z miękkiej skóry cielęcej
-
przyłbica 430XT Spartus samościemniająca, na filtrach True Color
-
reduktor do butli z manometrami solidny, mosiężny
-
butla gazowa czysty argon 8 litrów nabita z legalizacją

Parametry techniczne spawarki EasyTIG 208P AC/DC
| Napięcie zasilania | ~1× 230V ± 10% 50 / 60 Hz |
| Prąd spawania TIG | AC 10 - 200A / DC 10 - 170A |
| Cykl pracy TIG | AC 35% / DC 40% |
| Pre-gaz | 0 - 2s |
| Post-gaz | 0 - 10s |
| Czas narastania prądu | 0 - 10s |
| Czas opadania prądu | 0 - 10s |
| TIG Puls | tak |
| Prąd impulsu | AC 10 - 200A / DC 10 - 170A |
| Szerokość impulsu | 5 - 95% |
| Częstotliwość pulsu | 0.5 - 200Hz |
| Częstotliwość prądu AC | 60Hz |
| Kształt przebiegu AC | prostokątny |
| Balans AC | 10 - 99% |
| Tryb pracy 2T/4T | tak |
| Zajarzenie łuku | HF |
| Opcje sterowania | sterowanie w rękojeści UP&DOWN, sterowanie w rękojeści potencjometr |
| Prąd spawania MMA | AC 10 - 170A / DC 10 - 170A |
| Arc Force | tak |
| Hot Start | tak |
| Napięcie biegu jałowego | 79V |
| Pobór prądu | TIG DC 28A / TIG AC 33A / MMA DC 41A / MMA AC 39A |
| Współczynnik mocy (cosφ) | 0.6 |
| Sprawność η | 85% |
| Klasa izolacji | H |
| Stopień ochrony | IP21S |
| Waga | 8.7kg |
| Wymiary | 450 x 135 x 230mm |
| Przyłącze | 9SPA - SPARTUS® |
WYSYŁKA PALETOWA GRATIS !!!

Zobacz więcej artykułów:
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.