Opis
| Parametry techniczne | |
| Standard | SPARTUS® |
| Rodzaj uchwytu | maszynowy |
| Długość | 6m |
| Prąd cięcia | 100A |
| Gaz | powietrze / N2 |
| Cykl pracy | 60% |
| Zalecane ciśnienie robocze | 4.6 - 5bar |
| Typ SPARTUS® | SP100 |
| Przepływ powietrza | 200l/min |
| Przyłącze | centralny wtyk |
| Pilot | 18-22A |
| Zajarzenie łuku | bez HF |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

