Zestaw plazma ProCut 45PFC + części eksploatacyjne
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
Zestaw przecinarka plazmowa ProCut 45PFC Spartus + części zamienne do uchwytu plazmowego
Popularna przecinarka plazmowa Spartus ProCut 45PFC z oddzieleniem do 25 mm. Tnie wszystkie materiały przewodzące prąd. W zestawie z ręcznym uchwytem plazmowym SP45H o długości 6 metrów i częściami zamiennymi.
Skład zestawu:
- elektroda - 20 sztuk
- dysza do cięcia 0,9 - 20 sztuk
- pierścień dystansowy - 10 sztuk
- osłona dyszy - 5 sztuk
- źródło plazmowe ProCUT 45PFC Spartus 230V
- uchwyt plazmowy ręczny SP45H o długości 6 metrów
Parametry techniczne przecinarki plazmowej
| Napięcie zasilania | ~1× 230V ± 10% 50 / 60 Hz |
| Prąd cięcia | 20 - 40A |
| Maks. grubość cięcia | 25 mm |
| Cykl pracy | 60% |
| Napięcie wyjściowe pracy | 18V |
| Zalecane ciśnienie robocze | 5bar |
| Zapotrzebowanie na powietrze | 150l/min |
| Post-gaz | tak |
| Zajarzenie łuku | bez HF |
| Pobór prądu | 19.7A |
| Współczynnik mocy (cosφ) | 0.7 |
| Klasa izolacji | H |
| Stopień ochrony | IP21S |
| Waga | 14kg |
| Wymiary | 600 x 215 x 405mm |
Prosta i intuicyjna obsługa, jasny i czytelny wyświetlacz. Wystarczy podłączyć do sprężarki.
Zobacz więcej artykułów:
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.