Zestaw do spawania TIG Spartus 225P AC/DC stal nierdzewna i aluminium
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
Zestaw do spawania TIG Spartus ProTIG 225P AC/DC stal nierdzewna i aluminium
Oferujemy gotowy zestaw do spawania rur i profili ze stali nierdzewnej i aluminium. Dedykowana spawarka Spartus ProTIG 225P AC/DC posiada szereg funkcji wspierających spawanie. Zapewnia regulację balansu, częstotliwości prądu, częstotliwości pulsu, szerokości impulsu oraz prądu impulsu i regulację czasu opadania i narastania prądu. Ponadto umożliwia spawanie punktowe tzw. SPOT idealne do sczepiania materiałów.
Zestaw do spawania TIG świetnie sprawdzi się w obróbce blacharskiej i przemyśle motoryzacyjnym. Wysoka wydajność i cykl pracy równy 60% zapewnia wspaniałe osiągi oraz równe spoiny. Spawarka Spartus ProTIG 225P jest dostarczana z uchwytem ręcznym SP17/ 8 metrów. Dodatkowo dopuszcza się sterowanie nożne bezprzewodowe, jak również sterowanie z rękojeści potencjometrem.

Co wchodzi w skład zestawu?
Po zakupie otrzymujemy:
- spawarka ProTIG 225P AC/DC z uchwytem spawalniczym SP-17/8 m
- chusta spawalnicza Weldas
- przyłbica ESAB SAVAGE A41
- reduktor z dwoma rotametrami
- butla gazowa 8l czysty argon
Co możemy spawać?
- stal węglowa do 10 mm
- stal nierdzewna do 8mm
- aluminium do 10 mm
- tytan do 8 mm
- duplex do 8 mm
- super duplex do 8 mm
- lutospawanie
Parametry techniczne spawarki Spartus ProTIG 225P AC/DC
| Napięcie zasilania | ~1× 230V ± 10% 50 / 60 Hz |
| Prąd spawania TIG | 10 -200A |
| Cykl pracy TIG | 60% |
| Pre-gaz | 0.1 - 2s |
| Post-gaz | 0 - 10s |
| Czas narastania prądu | 0 - 10s |
| Czas opadania prądu | 0 - 10s |
| TIG Puls | tak |
| Prąd impulsu | 10 - 200A |
| Szerokość impulsu | 5 - 95 |
| Częstotliwość pulsu | 0.5 - 999Hz |
| Częstotliwość prądu AC | 50 - 250Hz |
| Kształt przebiegu AC | prostokątny, sinusoidalny, trójkątny |
| Balans AC | 10 - 99 |
| Tryb pracy 2T/4T | tak |
| Zajarzenie łuku | HF |
| Opcje sterowania | sterowanie nożne bezprzewodowe, sterowanie w rękojeści potencjometr |
| Prąd spawania MMA | 10 - 200A |
| Arc Force | tak |
| Hot Start | tak |
| Napięcie biegu jałowego | 66V |
| Pobór prądu | AC: TIG 20.4 / MMA 29.1 DC: TIG 21.5 / MMA 30.8 |
| Współczynnik mocy (cosφ) | 0.99 |
| Sprawność η | 80% |
| Klasa izolacji | H |
| Stopień ochrony | IP21S |
| Waga | 16kg |
| Wymiary | 605 x 215 x 410mm |
| Przyłącze | 9SPA - SPARTUS |

WYSYŁKA PALETOWA GRATIS!
Wszystkie maszyny z linii SPARTUS Pro objęte są 3-letnią gwarancją producenta. Dla wszystkich klientów dostępna jest infolinia techniczna marki SPARTUS pod numerem 801-060-101. Specjaliści są gotowi rozwiać wszelkie wątpliwości i odpowiedzieć na pytania, które mogą pojawić się podczas użytkowania urządzenia. Wybierając markę SPARTUS otrzymujesz wsparcie na najwyższym poziomie zarówno przed zakupem, jak i po.
Masz dodatkowe pytania? Chcesz skonfigurować inny zestaw spawalniczy? Daj nam znać. Nasz doradca techniczny pomoże dobrać odpowiedni sprzęt. Napisz na biuro@plasmacut.pl lub zadzwoń 695-947-030.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.