Zestaw Easy MIG 225 SPARTUS 220A z uchwytem MB15 3m + chusta spawalnicza
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
Zestaw Easy MIG 225 SPARTUS 220A z uchwytem MB15 3m + chusta spawalnicza
Praktyczny i niezawodny półautomat spawalniczy Easy MIG 225 Spartus wraz z chustą spawalniczą Weldas DOSTĘPNY OD RĘKI!
Spawarka Easy MIG 225 Spartus to jedyny model na 220A w naszej ofercie, zasilany 230V z możliwością włożenia drutu na małej i na dużej szpuli. Umożliwia spawanie kilkoma metodami, w tym: MIG/MAG, TIG lift i MMA. Liczne programy synergiczne ułatwiają pracę i poprawiają jakość spoiny. Wystarczy, że nastawisz wybór drutu, jakim spawasz oraz gaz, a parametry prądowe same "wyskakują" na wyświetlaczu.
SPARTUS® Easy MIG 225 wyposażony jest w synergiczny system do spawania MIG/MAG drutami stalowymi o średnicy 0,6 / 0,8 /1,0 mm i aluminium 1,0 mm z możliwością wprowadzenia ręcznej korekty parametrów. Do wyboru użytkownik posiada programy: stal CO2, stal mieszanka, aluminium, spawanie drutem proszkowym. Urządzenie pracuje również w trybie spawania manualnego.

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych spawarka posiada szereg funkcji wspierających proces spawania:
- 2T/4T – możliwość wyboru jednego z dwóch trybów pracy (MIG/MAG)
- regulacja indukcyjności spawania – kontrola szerokości lica i głębokości wtopienia (MIG/MAG), ograniczenie ilości odprysków spawalniczych
- Hot Start – łatwiejsze zajarzenie elektrody (MMA)
- Arc Force – łatwiejsze spawanie w pozycjach wymuszonych (MMA)
- VRD – obniżone napięcie biegu jałowego (MMA)
Parametry techniczne Easy MIG 225 220A
| Napięcie zasilania | ~1× 230V ± 10% 50 / 60 Hz |
| Prąd spawania MIG | 50 - 220A |
| Cykl pracy MIG | 60% |
| Napięcie wyjściowe pracy | 16.5 - 25V |
| Typ podajnika | wbudowany, 2 - rolkowy |
| Prędkość podawania drutu | 2 - 12.5m/min |
| Szpula drutu | ≤ 15kg / ∅200/300mm |
| Średnica drutu | 0.6, 0.8, 1.0 mm |
| Synergia | tak |
| Tryb pracy 2T/4T | tak |
| Dodatkowe funkcje MIG | regulacja indukcyjności, spool gun, test drutu, zmiana biegunowości |
| TIG Lift | tak |
| Prąd spawania TIG | 10 - 220A |
| Prąd spawania MMA | 10 -200A |
| Arc Force | tak |
| Hot Start | tak |
| VRD | tak |
| Pobór prądu | MIG 37A / TIG 28A / MMA 39A |
| Współczynnik mocy (cosφ) | 0.76 |
| Sprawność η | 85% |
| Klasa izolacji | H |
| Stopień ochrony | IP21S |
| Waga | 19 kg |
| Wymiary | 570 x 265 x 460 mm |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.