Wentylator wyciągowy T220 2,2kW 400V Spartus
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wentylator wyciągowy T220 SPARTUS
Wentylatory wyciągowe SPARTUS są przeznaczone do współpracy z urządzeniami odciągowymi oraz systemami wyciągającymi zanieczyszczone lub czyste powietrze. Ich aluminiowe wirniki umieszczone w metalowych obudowach gwarantują wysoką efektywność przepływu i konstrukcję beziskrową. Wentylatory SPARTUS przeznaczone są do transportowania gazów nieeksplozyjnych i chemicznie nieagresywnych w temperaturze do 40°C. Urządzenia doskonale radzą sobie z usuwaniem dymu lub pyłów, zwłaszcza w uniwersalnych systemach odciągu punktowego, z mechanizmami zwijającymi przewody odciągowe lub szczelinowymi odciągami kanałowymi.
| Parametry techniczne | |
| Napięcie zasilania | ~3× 400V ± 10% 50/60 Hz |
| Wentylator | T220 |
| Średnica wlotu | 200 mm |
| Średnica wylotu | 200 mm |
| Przepływ | 3000 m³/h |
| Poziom emisji hałasu | 80 dB(A) |
| Moc silnika | 2,2 kW |
| Prędkość obrotowa | 2800 obr/min |
| Stopień ochrony | IP54 |
| Waga | 50 kg |
Wentylator wyciągowy to rozwiązanie dla spawalnictwa pod kątem poprawy jakości powietrza na stanowisku roboczym. Sprawdzi się przy trudnych warunkach, gdzie spawalnia pracuje non stop po 8 - 10 h.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.