Wentylator wyciągowy T075 750W SPARTUS
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wentylator wyciągowy T075 SPARTUS
Wentylatory wyciągowe SPARTUS są przeznaczone do współpracy z urządzeniami odciągowymi oraz systemami wyciągającymi zanieczyszczone lub czyste powietrze. Ich aluminiowe wirniki umieszczone w metalowych obudowach gwarantują wysoką efektywność przepływu i konstrukcję beziskrową. Wentylatory SPARTUS przeznaczone są do transportowania gazów nieeksplozyjnych i chemicznie nieagresywnych w temperaturze do 40°C. Urządzenia doskonale radzą sobie z usuwaniem dymu lub pyłów, zwłaszcza w uniwersalnych systemach odciągu punktowego, z mechanizmami zwijającymi przewody odciągowe lub szczelinowymi odciągami kanałowymi.
| Parametry techniczne wentylatora | |
| Napięcie zasilania | ~3× 400V ± 10% 50 / 60 Hz |
| Wentylator | T075 |
| Średnica wlotu | 160 mm |
| Średnica wylotu | 160 mm |
| Przepływ | 1550 m³/h |
| Poziom emisji hałasu | 77 dB(A) |
| Moc silnika | 0,75 kW |
| Prędkość obrotowa | 2800 obr/min |
| Stopień ochrony | IP54 |
| Waga | 30 kg |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.