Uchwyt plazmowy SP1650H ręczny 15 metrów z przyłączem POWERMAX 1650 Hypertherm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Uchwyt plazmowy SP1650H ręczny 15m z przyłączem POWERMAX 1650 Hypertherm
Uchwyt plazmowy ręczny uzbrojony do plazmy Hypertherm POWERMAX 1650 - polska produkcja.
| Standard | SPARTUS |
| Rodzaj uchwytu | ręczny |
| Długość | 15 m |
| Prąd cięcia | 100A |
| Gaz | powietrze / N2 |
| Cykl pracy | 85% |
| Zalecane ciśnienie robocze | 5.1 bar |
| Przepływ powietrza | 260 l/min |
| Typ EWS® / LINCOLN® | SP1650 |
| Przyłącze | POWERMAX 1650 |
| Grubość ciętej blachy | max: 19mm; zalecane: 12mm |
| Zajarzenie łuku | bez HF |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.