Opis
Uchwyt plazmowy SP141M maszynowy 6m z centralnym wtykiem
| Rodzaj uchwytu | maszynowy |
| Standard | TRAFIMET® |
| Długość | 6m |
| Prąd cięcia | 140A |
| Gaz | powietrze / N2 |
| Cykl pracy | 60% |
| Zalecane ciśnienie robocze | 4.5 - 5.0bar |
| Przepływ powietrza | 220 l/min |
| Zajarzenie łuku | HF |
| Przyłącze | centralny wtyk |
| Wypływ gazu po zakończeniu cięcia | 90 sek. (zalecane) |
| Typ TRAFIMET® | A140 / P140; A141 / P141 |
| Numer referencyjny (oryginalny) | PA0145 |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

