Opis
Uchwyt plazmowy SP100H ręczny 6m z centralnym wtykiem SPARTUS
Pasuje do przecinarki plazmowej Spartus ProCut 125CNC, Spartus EasyCut 100CNC.
| Parametry techniczne | |
| Standard | SPARTUS |
| Rodzaj uchwytu | ręczny |
| Długość | 6 metrów |
| Prąd cięcia | 100A |
| Gaz | powietrze / N2 |
| Cykl pracy | 60% |
| Typ SPARTUS | SP100 |
| Zalecane ciśnienie robocze | 4,6 - 5 bar |
| Przepływ powietrza | 200l/min |
| Przyłącze | centralny wtyk |
| Pilot | 18-22A |
| Zajarzenie łuku | bez HF |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

