Opis
| Parametry techniczne | |
| Standard | UNITORCH™ |
| Rodzaj uchwytu | ręczny |
| Prąd cięcia | 20 - 120A |
| Długość | 6m |
| Gaz | powietrze / N2 |
| Cykl pracy | 60% |
| Przepływ powietrza | 200l/min |
| Zalecane ciśnienie robocze | 4.8 - 5.2bar |
| Przyłącze | 9/16" |
| Typ UniTorch™ | EL120 |
| Pilot | 20A |
| Zajarzenie łuku | bez HF |
Cechy produktu
Uchwyty plazmowe - rodzaj
- Rodzaj uchwytu plazmowego ręczny
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

