TIG Spartus 206P DC z pulsem butla argon druty pełen pakiet
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
TIG Spartus 206P DC z pulsem butla argon druty pełen pakiet
Oferujemy gotowy zestaw do spawania stali węglowej i nierdzewnej. Mały poręczny Spartus 206P z pulsem świetnie sie sprawdzi do pracy w terenie i każdym zleceniu wyjazdowym. Z uwagi na małe gabaryty i lekką wagę 6,5 kg można bez problemu go przenosić na wysokościach. Prąd maksymalny 200A sprawdzi się przy lekkich konstrukcjach, jak i pracach około domowych. Gotowy zestaw z pełną butlą argonową i reduktorem sprawia, że można od razu spawać. W zestawie wraz ze spawarką komplet przewodów spawalniczych.
Co znajdziesz w zestawie spawalniczym?
- spawarka TIG 206P DC źródło
- przewód spawalniczy SR-17 z pojedynczym sterowaniem 4 metry
- uchwyt elektrody 3 m
- wężyk gazowy
- przewód masowy
- instrukcja obsługi
- butla gazowa 8 litrów (pełna)
- reduktor gazowy
- elektrody złote 2,0 mm - 2 sztuki
- drut spawalniczy 2,0 mm do stali węglowej 12,64 ESAB - 1kg
- zestaw startowy z częściami eksploatacyjnymi
Użyteczne funkcje w spawarce TIG 206P DC Spartus
Innowacyjna funkcja COLD WELD zapewnia doskonałą jakość spoiny przy wysokiej prędkości spawania, minimalizując przy tym ilość wprowadzanego ciepła do materiału. To rozwiązanie, które oferuje wyniki nieosiągalne dla standardowych metod spawania. Wystarczy wybrać program z menu i spawać.
Dodatkowe funkcje wspierające spawanie i zajarzenie oraz stabilność łuku spawalniczego to ARC FORCE, VRD i HOT START. W spawarkach Spartus wystarczy wybrać z menu za pomocą przycisków lub pokręteł pożądaną opcję. Podświetlona dioda lub funkcja na wyświetlaczu oznacza włączenie.
| Napięcie zasilania | ~1× 230V ± 10% 50 / 60 Hz |
| Prąd spawania TIG | 10 - 200A |
| Cykl pracy TIG | 35% |
| Pre-gaz | 0 - 1s |
| Post-gaz | 0.1 - 10s |
| Czas narastania prądu | 0 - 5s |
| Czas opadania prądu | 0 - 5s |
| Szerokość impulsu | 5 - 100% |
| Częstotliwość pulsu | 0.5 - 100Hz |
| Tryb pracy 2T/4T | tak |
| Opcje sterowania | sterowanie nożne przewodowe |
| Pobór prądu | TIG 34A / MMA 50A |
| Współczynnik mocy (cosφ) | 0.69 |
| Sprawność η | TIG 78.3% / MMA 82% |
| Klasa izolacji | H |
| Stopień ochrony | IP21S |
| Waga | 6,5 kg |
| Wymiary | 410 x 145 x 245 |
| Przyłącze | 9SPA - SPARTUS |

EasyTIG 206P DC to urządzenie, które zaskakuje swoją małą wagą i kompaktowymi wymiarami, ale jednocześnie oferuje wszechstronność użycia, idealnie sprawdzając się w spawaniu stali nierdzewnych i kwasoodpornych. Dzięki wbudowanej funkcji pulsu z możliwością regulacji, EasyTIG 206P DC umożliwia precyzyjne łączenie nawet najdelikatniejszych elementów.
Zobacz więcej naszych artykułów:
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.