Spawarka elektrodowa MMA Spartus EasyARC 205 200A pakiet
Cena regularna:
638,37 zł
Cena regularna:
519,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Spawarka elektrodowa MMA Spartus EasyARC 205 200A - PRZENOŚNY, INWERTOR IGBT
Spawarka EasyARC 205 Spartus 200A to niewielkich rozmiarów spawarka skonstruowana w oparciu o technologię inwertorową z wykorzystaniem tranzystorów mocy IGBT. Umożliwia spawanie elektrodą otuloną MMA oraz TIG Lift DC z zajarzeniem łuku przez potarcie. Zasilana jest z sieci jednofazowej 230V
Prąd spawania mieści się w zakresie 10-200A dla obydwu metod spawania. Urządzenie posiada moc niezbędną do spawania elektrodami otulonymi o średnicy do 4,0 mm. Wbudowany, cyfrowy wyświetlacz umożliwia precyzyjna kontrole parametrów spawania.
Spawarkę wraz z osprzętem, można zmieścić w poręcznej i wytrzymałej walizce dołączonej do zestawu.
| Parametry techniczne spawarki elektrodowej MMA EasyARC 205 Spartus |
|
| Prąd spawania MMA | 10 - 200A |
| Napięcie zasilania | ~1× 230V ± 10% 50/60 Hz |
| Cykl pracy MMA | 60% |
| Napięcie biegu jałowego | 82V |
| TIG Lift | 1 |
| Klasa izolacji | H |
| VRD | 1 |
| Współczynnik mocy (cosφ) | 0.76 |
| Stopień ochrony | IP21S |
| Sprawność η | 85% |
| Waga | 4kg |
| Pobór prądu | 42A |
| Wymiary | 270 x 130 x 200 mm |
Przykładowe zastosowania: przemysł lekki, gospodarstwo rolne, prace remontowe w terenie, prace warsztatowe.

Główne zalety spawarki elektrodowej Spartus EasyARC 205:
- prosty sprzęt w użytkowaniu
- umożliwia spawanie metodą TIG przez potarcie tzw. TIG Lift
- solidna obudowa
- lekka, łatwa w przenoszeniu
- obsługuje elektrody do 4 mm
Po zakupie spawarki otrzymujesz: źródło, uchwyt elektrodowy 3m, przewód masowy, walizka, tarcza spawalnicza, młotek ze szczotką, pasek na ramię i instrukcję obsługi.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Moc spawarki | 200A |
| Zasilanie | 230V |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.