Spawarka Spartus ProTIG 3000 DC pakiet 4 m uchwyt SPP26
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Spawarka Spartus ProTIG 3000 DC pakiet 4 m uchwyt SPP26
Spawarka inwertorowa wyposażona w transformatory IGBT, zasilana prądem o napięciu 400V klasy premium. Zapewnia możliwość spawania metodą TIG DC i MMA z maksymalnym prądem do 320A. Daje to ogromne możliwości i duży przetop 8 mm. SPARTUS ProTIG 3000 DC w metodzie TIG dostarcza spawaczom możliwość wyboru najodpowiedniejszego sposobu zajarzenia łuku – wysokiej częstotliwości (HF) lub Lift. Urządzenie posiada funkcję spawania z użyciem prądu pulsacyjnego, co sprawia, że jest ono doskonałym rozwiązaniem do spawania delikatnych blach i aluminium, zapewniając przy tym najwyższą jakość i precyzję wykonania spoin.
Urządzenie posiada funkcje wpierające proces spawania w metodzie TIG, takie jak:
- regulacje częstotliwości pulsu, szerokości impulsu oraz prądu impulsu, co zapewnia doskonałą kontrolę nad procesem spawania.
- regulacje czasu opadania i narastania prądu: Umożliwia optymalizację dynamiki łuku spawalniczego, co jest kluczowe przy skomplikowanych spoinach.
- spawanie Single SPOT i Multi SPOT: Te opcje pozwalają na dokładne spawanie punktowe, idealne do precyzyjnych zastosowań w przemyśle.
- tryb pracy 2T/4T: Ułatwia kontrolę i zapewnia komfort pracy, zarówno przy krótkich, jak i długotrwałych projektach spawalniczych.
Dzięki tym zaawansowanym funkcjom spawarka SPARTUS ProTIG 3000 DC staje się nieocenionym narzędziem dla profesjonalistów, którzy oczekują najwyższej jakości i adaptacji do różnorodnych warunków pracy.

Spawarka SPARTUS ProTIG 3000 DC posiada szeroki wybór możliwości sterowania, zależnie od preferencji spawacza. Urządzenie jest kompatybilne z uchwytami TIG sterowanymi za pomocą mikrowyłącznika 4B (UP&DOWN) lub potencjometra. ProTIG 3000 DC oferuje również możliwość sterowania nożnego przewodowego oraz bezprzewodowego za pomocą specjalnie zaprojektowanego pilota.
Sterowanie dodatkowo płatne. Zobacz w naszym sklepie dostępne opcje.
Gwarancja producenta 36 miesięcy.
Parametry techniczne spawarki:
| Napięcie zasilania | ~3× 400V ± 10% 50 / 60 Hz |
| Prąd spawania TIG | 5 - 320A |
| Cykl pracy TIG | 60% |
| Pre-gaz | 0.1 - 2s |
| Post-gaz | 0 - 10s |
| Czas narastania prądu | 0 - 10s |
| Czas opadania prądu | 0 - 10s |
| TIG Puls | tak |
| Prąd impulsu | 5 - 320A |
| Szerokość impulsu | 5 - 95% |
| Częstotliwość pulsu | 0.5 - 999Hz |
| Tryb pracy 2T/4T | tak |
| Spawanie punktowe SPOT | tak |
| Zajarzenie łuku | LIFT / HF |
| Opcje sterowania | sterowanie nożne bezprzewodowe, sterowanie w rękojeści UP&DOWN, Tak, sterowanie nożne przewodowe, sterowanie w rękojeści potencjometr, pilot bezprzewodowy |
| Prąd spawania MMA | 10 - 320A |
| Arc Force | tak |
| Hot Start | tak |
| Napięcie biegu jałowego | 10.5V |
| Pobór prądu | TIG 18.4 / MMA 24.4 |
| Współczynnik mocy (cosφ) | 0.7 |
| Klasa izolacji | H |
| Stopień ochrony | IP23 |
| Waga | 17,5 kg |
| Wymiary | 560 x 200 x 380mm |
Spawarka SPARTUS ProTIG 3000 DC wyposażona jest w 10 kanałów pamięci, które stanowią kluczowe narzędzie dla każdego profesjonalisty, pozwalające na szybkie i efektywne zarządzanie procesem spawania. Dzięki tej funkcji, spawacz ma możliwość zapisania i szybkiego przywoływania najczęściej używanych ustawień maszyny, co znacząco usprawnia pracę i pozwala na oszczędność czasu podczas zmiany parametrów spawania między różnymi projektami lub materiałami.
Po zakupie otrzymujesz:
- urządzenie
- uchwyt spawalniczy SPARTUS TIG SPP 26 4B X 4m chłodzony gazem
- niezbędnik TIG z częściami do palnika
- uchwyt elektrodowy 3 m
- przewód masowy 3 m
- wężyk gazowy
- instrukcja obsługi
W przypadku zainteresowania innym półautomatem spawalniczym zachęcamy do kontaktu z naszym opiekunem technicznym pod nr. tel. 695-947-030.
Wsparcie zakupowe i pozakupowe
Po zakupie spawarki Spartus ProTIG 3000 DC otrzymujesz darmowe szkolenie przez wykwalifikowanego technika z rozruchu urządzenia i pokazania jej możliwości. Ponadto dla wszystkich klientów dostępna jest infolinia techniczna marki SPARTUS® pod numerem 801-060-101. Specjaliści są gotowi rozwiać wszelkie wątpliwości i odpowiedzieć na pytania, które mogą pojawić się podczas użytkowania urządzenia. Wybierając markę SPARTUS® otrzymujesz wsparcie na najwyższym poziomie zarówno przed zakupem, jak i po.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.