Spawarka Pro MIG 335 DP Spartus z chłodnicą w pakiecie z uchwytem SPP241 3m
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Spawarka Pro MIG 335 DP Spartus z chłodnicą w pakiecie z uchwytem SPP241 3m
SPARTUS ProMIG 335DP to wysokiej klasy nowoczesna spawarka inwertorowa umożliwiająca:
- Synergiczne spawanie MIG/MAG z podwójną pulsacją
- Synergiczne spawanie MIG/MAG z pulsacją
- Spawanie MIG/MAG w trybie synergicznym
- Spawanie MIG/MAG w trybie ustawień ręcznych
- Spawanie TIG Lift
- Spawanie elektrodą otuloną MMA
Przy wysokim 60% cyklu pracy maksymalne natężenie prądu spawania wynosi 300A. Urządzenie zasilane z sieci trójfazowej 400V.
Wysokiej klasy wbudowany czterorolkowy podajnik zapewnia stabilne prowadzenie drutu spawalniczego. ProMIG 335DP z chłodnicą cieczy montowany jest na specjalnym wózku transportowym zapewniającym pełną mobilność zestawu.
Spawanie MIG/MAG
ProMIG 335DP w synergicznym systemie do spawania MIG/MAG pozwala na wybór rodzaju i średnicy drutu spawalniczego. Dzięki temu daje możliwość spawania: stali, stali nierdzewnej, aluminium, spawania drutem samoosłonowym i lutospawania. Dodatkowo posiada funkcje wspierające proces spawania:
- Tryb pracy: 2T/4T/ s4T /SPOT
- Pre Gaz
- Post Gaz
- Slow Feed
- BurnBack
Dla zaawansowanego synergicznego spawania MIG z pulsacją i MIG z podwójną pulsacją daje możliwość ustawienia:
- delty prądu pulsującego
- częstotliwości pulsu
- szerokości pulsu
- prądu bazowego
Spawanie MIG/MAG w trybie ustawień ręcznych czyni ProMIG 335DP doskonałym urządzeniem, które zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagającego użytkownika. Dodatkowym atutem jest również możliwość spawania uchwytem Spool Gun.
Spawanie TIG Lift
Dzięki zastosowanym rozwiązaniom ProMIG 335DP umożliwia również spawanie metodą TIG Lift z możliwością wyboru trybu pracy mikrowyłącznika 2T/4T oraz ustawieniem funkcji Down Slope i Post Gaz
Spawanie MMA
Proces łączenia metali w tej metodzie dodatkowo wspierają funkcje Arc Force i Hot Start.
SPARTUS® ProMIG 335DP wyposażony w 10 kanałów pamięci, pozwala na szybki wybór zapisanych wcześniej parametrów spawania.
Nowoczesny design, jasny i czytelny panel funkcyjny LCD w połączeniu z zaawansowanymi technologicznie podzespołami stawia urządzenie SPARTUS® ProMIG 335DP w czołówce najlepszych maszyn w tej klasie na rynku.
Profesjonalne urządzenia linii SPARTUS® Pro dzięki swojej jakości, gwarancji oraz wsparciu technicznemu doskonale sprawdzą się w sektorze produkcyjnym i przemyśle.
| Parametry techniczne | |
| Prąd spawania MIG | 10 - 300A |
| Prąd spawania MMA | 10- 300A |
| Napięcie zasilania | ~3× 400V ± 10% 50 / 60 Hz |
| Cykl pracy MIG | 60% |
| Średnica drutu | 0.8, 1.0, 1.2mm |
| Napięcie wyjściowe pracy | 14.5 - 29V |
| Typ podajnika | wbudowany, 4 - rolkowy |
| Prędkość podawania drutu | 2 -24m/min |
| Hot Start | 1 |
| Szpula drutu | ≤ 15kg / ∅200/300mm |
| TIG Lift | 1 |
| Synergia | 1 |
| Tryb pracy 2T/4T | 1 |
| Tryb pracy s4T | 1 |
| Spawanie punktowe SPOT | 1 |
| Dodatkowe funkcje MIG | Burn Back | indukcyjność | lutospawanie (CuSi3) | Pre-gaz | Post-gaz | pulsacja | programy synergiczne | regulacja indukcyjności | spool gun | Slow Feed | test gazu | test drutu | zmiana biegunowości |
| Chłodnica | 1 |
| Klasa izolacji | H |
| Prąd spawania TIG | 10- 300A |
| Czas opadania prądu | 0 - 10s |
| Współczynnik mocy (cosφ) | 0.9 |
| Stopień ochrony | IP21S |
| Waga | 58,5 kg |
| Arc Force | 1 |
| Pobór prądu | MIG 14.8A / MMA 16.3A / TIG 11.5A |
| Wymiary | 930 x 490 x 930mm |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.