Spawarka Lincoln QuickMIG 300 400V synergia 4 rolkowy podajnik samo źródło
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Spawarka MIG/MAG Lincoln 300 QUICKMIG źródło
Przedstawiamy kultowy model Lincolna QuickMIG 300 na siłę bez uchwytów spawalniczych. Ten półautomat spawalniczy nadaje się do codziennej pracy zarówno w fabrykach, jak i profesjonalnych warsztatach zajmujących się obróbką metalu. Przeznaczony do spawania materiałów ze stali czarnej, nierdzewnej i aluminium. Wbudowany 4 rolkowy podajnik zapewnia idealny posuw drutu bez przestojów. Wygodny dostęp do instalacji szpuli oraz obniżony wózek na dużych kołach to jedne z wielu zalet tego urządzenia. Spawanie metodą MIG/MAG, MMA i drutem samoosłonowym to czysta przyjemność. Wbudowane 24 programy synergiczne ułatwiają pracę spawacza.
Ponadto znajdziesz w spawarce MIG/MAG Lincoln 300 duży, czytelny wyświetlacz, podłączenie na 400V, uchwyt spawalniczy 3 metrowy w zestawie, przewód masowy też 3 metrowy i wężyk gazowy 2 metrowy. Fabrycznie założone są rolki 0,8 - 1,0 mm podające drut lity.

Specyfikacja techniczna spawarki Lincoln 300:
| Napięcie wejściowe | 400V |
| Prąd wejściowy | 22A |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Moc wejściowa | 400/3/50/60 |
| Faza wejściowa | 3 |
| Ikona trybu pracy | CC/CV |
| Zakres wyjścia | 50-300A |
| Polaryzacja | DC |
| Wyjście znamionowe |
300A 35% 230A 60% 175A 100% |
| Gwarancja | 2 lata |
| Wymiary | 760x395x830 mm |
| Waga | 50 kg |
| Moc maksymalna | 300A |
| Napięcie w obwodzie otwartym | 72V |
| Procesy |
MMA (SMAW) drut proszkowy (FCAW) MIG/MAG (GMAW) drut samoosłonowy (FCAW - S) drut proszkowy w osłonie gazowej (FCAW - G)
|

Wsparcie zakupowe i pozakupowe
Po zakupie spawarki Lincoln Quickmig 300 otrzymujesz wsparcie techniczne od naszego opiekuna produktu. Pomoże przy pierwszym uruchomieniu maszyny, pokaże ustawienia i możliwości samego urządzenia, zrobi instruktaż i opowie o BHP. W przypadku zastosowania drutu na koszyku drucianym trzeba dokupić adaptery.
Zobacz inne nasze spawarki:
Dane techniczne
| Moc spawarki | 300A |
| Zasilanie | 400V |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.