Spawarka Easy MIG 200 Spartus synergia z uchwytem MB15 3m
Cena regularna:
1 154,97 zł
Cena regularna:
939,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Spawarka Easy MIG 200 Spartus synergia z uchwytem MB15 3m
SPARTUS® EasyMIG 200 to półautomat spawalniczy wykonany w technologii inwertorowej. Umożliwia spawanie w osłonie gazów obojętnych i aktywnych (MIG/MAG), elektrodą otuloną (MMA) oraz TIG Lift z zajarzeniem łuku przez potarcie. Łatwa zmiana biegunowości umożliwia spawanie drutem samoosłonowym bez gazu.
Maksymalny prąd spawania dla metody MIG wynosi 200A, natomiast MMA i TIG Lift –160A. Urządzenie zasilane jest z sieci jednofazowej 230V.
Prosty w obsłudze panel sterujący pozwala na błyskawiczną regulację parametrów. Urządzenie wyposażone w prostą synergię, w której do wybranego gazu określamy średnice stosowanego drutu. Dodatkowo spawarka EasyMIG 200 posiada funkcje wspierające proces spawania takie jak:
- tryb pracy 2T/4T,
- Burn Back,
- regulację indukcyjności
- kompensację napięcia.
Lekki EasyMIG 200 wyposażony jest w dwurolkowy podajnik, który zapewnia płynne i równomierne podawanie drutu spawalniczego.
Przykładowe zastosowania: prace warsztatowe, prace remontowe w terenie, motoryzacja.

| Parametry techniczne spawarki EasyMIG 200 Spartus |
|
| Prąd spawania MIG | 40 - 200A |
| Prąd spawania MMA | 20 - 160A |
| Napięcie zasilania | ~1× 230V ± 10% 50 / 60 Hz |
| Cykl pracy MIG | 60% |
| Średnica drutu | 0.6, 0.8, 1.0mm |
| Typ podajnika | wbudowany, 2 - rolkowy |
| Napięcie wyjściowe pracy | 16 - 24V |
| Prędkość podawania drutu | 3 - 18m/min |
| Szpula drutu | ≤ 5kg / ∅200mm |
| TIG Lift | 1 |
| Synergia | 1 |
| Tryb pracy 2T/4T | 1 |
| Dodatkowe funkcje MIG | Burn Back | Pre-gaz | Post-gaz | regulacja indukcyjności |
| Klasa izolacji | F |
| Prąd spawania TIG | 20 - 160A |
| Czas opadania prądu | 60% |
| Współczynnik mocy (cosφ) | 0.93 |
| Sprawność η | 85% |
| Stopień ochrony | IP21S |
| Waga | 10kg |
| Pobór prądu | MIG 26.4A / TIG 14.4A / MMA 23.2A |
| Wymiary | 400 x 195 x 270mm |
Po zakupie spawarki otrzymujesz:
- źródło: EasyMIG 200
- uchwyt spawalniczy SPARTUS® MIG SPE 150 3m
- rolka prowadząca 0.8 - 1.0V fi30
- uchwyt elektrodowy
- przewód masowy
- wężyk gazowy
- instrukcja obsługi

Wsparcie zakupowe i po zakupie
Po zakupie spawarki Spartus EasyMIG 200 otrzymujesz wsparcie techniczne od naszego opiekuna produktu. Ponadto dla wszystkich klientów dostępna jest infolinia techniczna marki SPARTUS® pod numerem 801-060-101. Specjaliści są gotowi rozwiać wszelkie wątpliwości i odpowiedzieć na pytania, które mogą pojawić się podczas użytkowania urządzenia. Wybierając markę SPARTUS® otrzymujesz wsparcie na najwyższym poziomie zarówno przed zakupem, jak i po.
Zobacz inne nasze produkty:
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Moc spawarki | 200A |
| Zasilanie | 230V |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.