Spawarka EasyARC 250P z pulsem pakiet Spartus
Cena regularna:
1 474,77 zł
Cena regularna:
1 199,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Spawarka EasyARC 250P z pulsem pakiet Spartus – WYDAJNA I INTUICYJNA SPAWARKA MMA Z PULSEM
SPARTUS EasyARC 250P to spawarka wykorzystująca zaawansowaną technologię inwertorową z tranzystorami IGBT. Jest idealna dla różnorodnych zastosowań spawalniczych, zarówno metodą MMA jak i TIG Lift. Zasilana jest z sieci trójfazowej 400V. Dzięki regulacji natężenia prądu do 250A EasyARC 250P zapewnia wysoką efektywność pracy. Urządzenie umożliwia spawania elektrodami o średnicy do 5 mm oraz materiałami o maksymalnej grubości 6,2 mm. Spawarka EasyARC 250P z pulsem w trybie MMA Pulse gwarantuje dokładniejszą kontrolę nad procesem spawania.
Spawacz może ustawić parametry, takie jak częstotliwość pulsu i prąd bazowy, co pozwala na precyzyjne dopasowanie urządzenia do konkretnych warunków i materiałów. Pulsacyjne spawanie pomaga w ograniczeniu odkształceń cieplnych, co jest istotne zwłaszcza przy spawaniu delikatnych materiałów lub w miejscach, gdzie minimalizacja deformacji jest kluczowa. Dzięki funkcji pulsu zmniejszamy ryzyko nadmiernego rozpryskiwania metalu (zachlapywania), dzięki czemu uzyskujemy spoiny o wysokiej czystości i dużo lepszej jakości.

INNOWACYJNA FUNKCJA "SYN"
SPARTUS EasyARC 250P posiada innowacyjną funkcję "SYN", dzięki której po wprowadzeniu grubości materiału, urządzenie automatycznie dostosowuje amperaż i sugeruje odpowiednią średnicę elektrody. Funkcja ta znacząco upraszcza i przyspiesza proces przygotowania do pracy.
DODATKOWE FUNKCJE WSPOMAGAJĄCE
Spawarka EasyARC 250P z pulsem jest wyposażona w funkcje pomocnicze takie jak Arc Force, Hot Start i VRD, które zwiększają komfort użytkowania i efektywność pracy, zapewniając stabilność łuku i łatwość inicjacji spawania.
Nowoczesne rozwiązania zawarte w spawarce EasyARC 250P z pulsem czynią je niezbędnym narzędziem dla osób szukających niezawodności i wysokiej jakości spawania w różnorodnych warunkach pracy. To idealne rozwiązanie dla warsztatów, produkcji oraz prac remontowych, gdzie wymagana jest precyzja i moc.

| Parametry techniczne spawarki Easy ARC 250P Spartus |
|
| Napięcie zasilania | ~3× 400V ± 10% 50/60 Hz |
| Cykl pracy MMA | 30% |
| Pulsacja | 1 |
| Hot Start | 1 |
| TIG Lift | 1 |
| Prąd spawania MMA | 10 - 250 A |
| Współczynnik mocy (cosφ) | 0,81 |
| Sprawność η | 86,7 |
| Klasa izolacji | H |
| Stopień ochrony | IP21S |
| Waga | 11 kg |
| Wymiary | 500 × 220 × 310 mm |
| VRD | 1 |
| Napięcie biegu jałowego | 75V |
| Arc Force | 1 |
| Pobór prądu | 16A |
Co otrzymujesz po zakupie spawarki elektrodowej?
- źródło EasyARC 250P
- uchwyt elektrodowy 3m
- przewód masowy 3m
- instrukcja obsługi
Wsparcie zakupowe i po zakupie
Po zakupie spawarki elektrodowej Spartus EasyARC 250P otrzymujesz wsparcie techniczne od naszego opiekuna produktu. Ponadto dla wszystkich klientów dostępna jest infolinia techniczna marki SPARTUS® pod numerem 801-060-101. Specjaliści są gotowi rozwiać wszelkie wątpliwości i odpowiedzieć na pytania, które mogą pojawić się podczas użytkowania urządzenia. Wybierając markę SPARTUS® otrzymujesz wsparcie na najwyższym poziomie zarówno przed zakupem, jak i po.
Zobacz inne nasze artykuły:
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Moc spawarki | 250A |
| Zasilanie | 400V |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.