Opis
Spawarka TIG Spartus EasyTIG 206P DC do stali czarnej i nierdzewnej z uchwytem SPE17 8m
Mała lekka spawarka TIG oparta na tranzystorach IGBT i PWA z wbudowaną szybkozłączką typ 21 REC na wtyk fi 6 na przyłącze gazowe! Nowość w naszej ofercie od producenta Spartus. W zestawie z uchwytem SPE17 mini 8 metrów. Świetnie sprawdzi się do spawania stali czarnej i nierdzewnej. Wbudowany wyświetlacz LED zapewnia czytelny odbiór i jasny kontrast. Spawarka Easy TIG 206P DC posiada wbudowany puls, dzięki czemu spawanie jest dużo prostsze i pobiera mniej ciepła. Jakość spoiny oraz kontrola jeziorka spawalniczego jest o wiele większa niż w przypadku tradycyjnych spawarek.

Urządzenie Easy TIG 206P DC umożliwia spawanie MMA i TIG z automatycznym zajarzeniem łuku i TIG LIFT. W zestawie ze spawarką dostajesz:
- BOX z podstawowymi częściami eksploatacyjnymi,
- wężyk gazowy,
- przewody spawalnicze 4m SPE17 z pojedynczym przyciskiem,
- przewód masy 3m
- instrukcję obsługi.
Parametry techniczne spawarki Easy TIG 206P DC:
| Napięcie zasilania | ~1× 230V ± 10% 50 / 60 Hz |
| Prąd spawania TIG | 10 - 200A |
| Cykl pracy TIG | 35% |
| Pre-gaz | 0 - 1s |
| Post-gaz | 0.1 - 10s |
| Czas narastania prądu | 0 - 5s |
| Czas opadania prądu | 0 - 5s |
| TIG Puls | tak |
| Szerokość impulsu | 5 - 100% |
| Częstotliwość pulsu | 0.5 - 100Hz |
| Tryb pracy 2T/4T | tak |
| Opcje sterowania | sterowanie nożne przewodowe |
| Arc Force | tak |
| Hot Start | tak |
| Pobór prądu | TIG 34A / MMA 50A |
| Współczynnik mocy (cosφ) | 0.69 |
| Sprawność η | TIG 78.3% / MMA 82% |
| Klasa izolacji | H |
| Stopień ochrony | IP21S |
| Waga | 6.5kg |
| Wymiary | 410 x 145 x 245 |
| Przyłącze | 9SPA - SPARTUS® |
W ofercie sklepu spawalniczego posiadamy wiele innych modeli. W razie jakichkolwiek pytań, porad zapraszamy do kontaktu z naszym opiekunem technicznym pod nr. tel. 695-947-030. Nie tylko podpowie jaką maszynę wybrać, ale również wskaże, jak ją uruchomić i ustawić odpowiednio do pracy. Zapraszamy do naszego salonu spawalniczego w Koszalinie, celem wypróbowania spawarki przed zakupem.
Udzielamy gwarancji 2 lata na paragon i 1 rok na firmę.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

