Spawarka Easy MIG 270 Spartus 400V pakiet z uchwytem MB-24 3m
Cena regularna:
4 119,27 zł
Cena regularna:
3 349,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Spawarka Easy MIG 270 Spartus 400V pakiet z uchwytem MB-24 3m
Spawarka Easy MIG 270 Spartus 400V to nowoczesne, inwertorowe i profesjonalne urządzenie do spawania metodami MIG/MAG, TIG Lift oraz do spawania elektrodą otuloną MMA. Dzięki łatwej zmianie biegunowości umożliwia spawanie drutem samoosłonowym bez gazu tzw. FLUX.
Maksymalny prąd spawania dla modelu EasyMIG 270 wynosi 250A dla metod MIG/MAG, TIG oraz 220A dla metody MMA. Wysoki 60% cykl pracy, zapewnia stabilne parametry wyjściowe podczas długotrwałych prac spawalniczych. Urządzenie zasilane jest z sieci trójfazowej 400V.
Spawarka MIG MAG SPARTUS EasyMIG 270 wyposażony jest w synergiczny system spawania MIG/MAG z możliwością wprowadzenia ręcznej korekty parametrów. Do wyboru użytkownik posiada programy: stal CO2, stal mieszanka, spawanie drutem proszkowym. Wprowadzenie korekty synergii sygnalizuje migająca dioda napięcia na panelu urządzenia.
SPARTUS EasyMIG 270 posiada szereg funkcji wspierających proces spawania: tryb pracy 2T/4T, regulacja indukcyjności, Arc Force, Hot Start i VRD.

Profesjonalny czterorolkowy podajnik zapewnia stabilne podawanie drutu spawalniczego. Wytrzymała, zwarta konstrukcja typu kompakt, sprawia, że jest to doskonałe urządzenie do pracy w trudnych warunkach z możliwością zamontowania butli z gazem technicznym na podwoziu urządzenia. Zaprojektowany przede wszystkich pod kątem wydajnego spawania różnego rodzaju konstrukcji stalowych i pracy w trudnych warunkach warsztatowych.
Parametry techniczne spawarki
| Napięcie zasilania | ~3× 400V ± 10% 50 / 60 Hz |
| Prąd spawania MIG | 50 - 250A |
| Cykl pracy MIG | 60% |
| Napięcie wyjściowe pracy | 16.5 - 26.5V |
| Typ podajnika | wbudowany, 4 - rolkowy |
| Prędkość podawania drutu | 2 - 15m/min |
| Szpula drutu | ≤ 15kg / ∅200/300mm |
| Średnica drutu | 0.8, 1.0, 1.2mm |
| Synergia | tak |
| Tryb pracy 2T/4T | tak |
| Dodatkowe funkcje MIG | regulacja indukcyjności, test drutu, zmiana biegunowości |
| TIG Lift | tak |
| Prąd spawania TIG | 10 - 250A |
| Prąd spawania MMA | 10 - 220A |
| Arc Force | tak |
| Hot Start | tak |
| VRD | tak |
| Pobór prądu | 13A |
| Współczynnik mocy (cosφ) | 0.93 |
| Sprawność η | 85% |
| Klasa izolacji | F |
| Stopień ochrony | IP21 |
| Waga | 38kg |
| Wymiary | 920 x 470 x 740 mm |
Zobacz inne nasze oferty:
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Moc spawarki | 250A |
| Zasilanie | 400V |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.