Opis
Uchwyt plazmowy maszynowy SP80M 6m z centralnym wtykiem
Uchwyt przystosowany do pracy ze stołami CNC. Polecany w szczególności do plazmy Spartus ProCut85.
| Standard | SPARTUS® |
| Rodzaj uchwytu | maszynowy |
| Prąd cięcia | 80A |
| Długość | 6m |
| Gaz | powietrze / N2 |
| Cykl pracy | 60% |
| Typ SPARTUS® | SP80 |
| Zalecane ciśnienie robocze | 4,5 - 5 bar |
| Przepływ powietrza | 160l/min |
| Przyłącze | centralny wtyk |
| Pilot | 18-22A |
| Zajarzenie łuku | bez HF |
Cechy produktu
Uchwyty plazmowe - rodzaj
- Rodzaj uchwytu plazmowego maszynowy
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

