Opis
Uchwyt plazmowy ręczny uzbrojony SP80H z centralnym wtykiem 6 metrów Spartus
Uchwyt plazmowy SP80H jest ręcznym uchwytem i pasuje do wybranych modeli przecinarek plazmowych Spartus, w tym do: ProCut85 i niższe modele.
| Standard | SPARTUS® |
| Rodzaj uchwytu | ręczny |
| Długość | 6 m |
| Prąd cięcia | 80A |
| Gaz | powietrze / N2 |
| Cykl pracy | 60% |
| Przepływ powietrza | 160l/min |
| Zalecane ciśnienie robocze | 4.5 - 5bar |
| Typ SPARTUS® | SP80 |
| Przyłącze | centralny wtyk |
| Pilot | 18-22A |
| Zajarzenie łuku | bez HF |
Cechy produktu
Uchwyty plazmowe - rodzaj
- Rodzaj uchwytu plazmowego ręczny
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

