Opis
Uchwyt plazmowy maszynowy SP70M z centralnym wtykiem 6 metrów
Uchwyt plazmowy maszynowy pasuje do plazmy Cebora P70.
| Rodzaj uchwytu | maszynowy |
| Standard | CEBORA |
| Długość | 6m |
| Prąd cięcia | 70A |
| Gaz | powietrze / N2 |
| Cykl pracy | 60% |
| Zalecane ciśnienie robocze | 4.5 - 5.0 bar |
| Przepływ powietrza | 150 l/min |
| Zajarzenie łuku | HF |
| Przyłącze | centralny wtyk |
| Wypływ gazu po zakończeniu cięcia | 90 sek. (zalecane) |
| Typ CEBORA® | P70 |
| Numer referencyjny (nr. oryginalny) | 1566 |
Cechy produktu
Uchwyty plazmowe - rodzaj
- Rodzaj uchwytu plazmowego maszynowy
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

