Opis
Uchwyt plazmowy ręczny uzbrojony do plazmy Spartus SP45/85/125 długość 15 m
Oferujemy uchwyt plazmowy z centralnym wtykiem do plazmy Spartus ProCut 45, ProCut85, ProCut125
uzbrojony w części eksploatacyjne. W zestawie brak pudełka z dodatkowymi częściami zamiennymi.
| Parametry techniczne | |
| Standard | SPARTUS |
| Rodzaj uchwytu | ręczny |
| Prąd cięcia | 40-125A |
| Długość | 15 m |
| Gaz | powietrze / N2 |
| Cykl pracy | 60% |
| Zalecane ciśnienie robocze | 5 - 6 bar |
| Przepływ powietrza | 295l/min |
| Typ SPARTUS® | SP45 / 85 / 125 |
| Przyłącze | centralny wtyk |
| Wypływ gazu po zakończeniu cięcia | 45 sek |
| Pilot | 15 - 22A |
| Zajarzenie łuku | bez HF |

Cechy produktu
Uchwyty plazmowe - rodzaj
- Rodzaj uchwytu plazmowego ręczny
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

