Opis
Uchwyt plazmowy maszynowy uzbrojony do plazmy Spartus SP45/85/125 długość 7,5 m
Uchwyt można podłączyć do stołu CNC. Dostarczamy bez pudełka z częściami zamiennymi. Pasuje do przecinarek plazmowych Spartus ProCUT 45, ProCUT 85 i ProCUT 125.
| Parametry techniczne | |
| Rodzaj uchwytu | maszynowy |
| Standard | SPARTUS® |
| Długość | 7,5 m |
| Prąd cięcia | 40-125A |
| Gaz | powietrze / N2 |
| Cykl pracy | 60% |
| Typ SPARTUS® | SP45 / 85 / 125 |
| Przepływ powietrza | 295l/min |
| Zalecane ciśnienie robocze | 5.0 - 6.0 bar |
| Przyłącze | centralny wtyk |
| Wypływ gazu po zakończeniu cięcia | 45 sek |
| Pilot | 15-22A |
| Zajarzenie łuku | bez HF |
Zobacz więcej artykułów:
Cechy produktu
Uchwyty plazmowe - rodzaj
- Rodzaj uchwytu plazmowego maszynowy
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

