Opis
Uchwyt plazmowy maszynowy uzbrojony 15 metrów do plazmy Spartus SP45/85/125
Oferujemy uchwyt plazmowy maszynowy do przecinarek plazmowych Spartus ProCut 45, ProCUT 85, ProCut 125. W zestawie brak dodatkowego opakowania z częściami zamiennymi do plazmy.
| Parametry techniczne | |
| Rodzaj uchwytu | maszynowy |
| Standard | SPARTUS® |
| Prąd cięcia | 40-125A |
| Długość | 15 m |
| Gaz | powietrze / N2 |
| Cykl pracy | 60% |
| Typ SPARTUS® | SP45 / 85 / 125 |
| Przepływ powietrza | 295l/min |
| Zalecane ciśnienie robocze | 5.0 - 6bar |
| Przyłącze | centralny wtyk |
| Wypływ gazu po zakończeniu cięcia | 45 sek |
| Pilot | 15-22A |
| Zajarzenie łuku | bez HF |
Cechy produktu
Uchwyty plazmowe - rodzaj
- Rodzaj uchwytu plazmowego maszynowy
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

