Uchwyt plazmowy maszynowy uzbrojony SP1650M z wtyczką do POWERMAX 1650 Hypertherm 7,5m
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Uchwyt plazmowy maszynowy uzbrojony SP1650M z wtyczką do POWERMAX 1650 Hypertherm 7,5m
Uchwyt plazmowy polskiej produkcji z wtyczką sterowania do przecinarki plazmowej Hypertherm POWERMAX 1650.
| Parametry techniczne | |
| Rodzaj uchwytu | maszynowy |
| Standard | SPARTUS® |
| Długość | 7,5 m |
| Prąd cięcia | 100A |
| Gaz | powietrze / N2 |
| Cykl pracy | 85% |
| Przepływ powietrza | 260l/min |
| Zalecane ciśnienie robocze | 5,1 bar |
| Przyłącze | POWERMAX 1650 |
| Grubość ciętej blachy | max: 19 mm; zalecane: 12 mm |
| Zajarzenie łuku | bez HF |
Dane techniczne
| Rodzaj uchwytu plazmowego | maszynowy |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.