Opis
Uchwyt plazmowy maszynowy SP141M do plazmy Trafimet 6 m z przyłączem M14
Uchwyt plazmowy maszynowy zakończony nakrętką M14 do plazmy Trafimet z automatycznym zajrzeniem łuku. Polska produkcja, solidne wykonanie.
| Rodzaj uchwytu | maszynowy |
| Standard | TRAFIMET |
| Długość | 6m |
| Prąd cięcia | 140A |
| Gaz | powietrze / N2 |
| Cykl pracy | 60% |
| Zalecane ciśnienie robocze | 4,5 - 5,0 bar |
| Przepływ powietrza | 220 l/min |
| Zajarzenie łuku | HF |
| Przyłącze | 1/4'', 1/8'', 3/8'', M16, M14 |
| Wypływ gazu po zakończeniu cięcia | 90 sek. (zalecane) |
| Typ TRAFIMET | A140 / P140; A141 / P141 |
| Numer referencyjny | PA 0103; PA0103 |
Cechy produktu
Uchwyty plazmowe - rodzaj
- Rodzaj uchwytu plazmowego maszynowy
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

