Opis
Uchwyt plazmowy maszynowy LINCOLN EWS SP120M z centralnym wtykiem 6 metrów
Uchwyt plazmowy z centralnym wtykiem przeznaczony do przecinarek plazmowych EWM/Lincoln. Automatycznie zajarza łuk plazmowy, polska produkcja, solidne części.
| Rodzaj uchwytu | maszynowy |
| Standard | EWS® / LINCOLN® |
| Długość | 6m |
| Prąd cięcia | 100A |
| Gaz | powietrze / N2 |
| Cykl pracy | 60% |
| Zalecane ciśnienie robocze | 4.5 - 5.0bar |
| Przepływ powietrza | 180 l/min |
| Zajarzenie łuku | HF |
| Przyłącze | centralny wtyk |
| Wypływ gazu po zakończeniu cięcia | 90 sek. (zalecane) |
| Typ EWS® / LINCOLN® | EX100 / 100M / 100M-3 / T100 |
| Numer referencyjny (nr. org.) | W0400034 |
Cechy produktu
Uchwyty plazmowe - rodzaj
- Rodzaj uchwytu plazmowego maszynowy
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

