Przyłbica spawalnicza Pro 301X (szara) Spartus
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przyłbica spawalnicza Pro 301X (szara) Spartus
Przyłbica spawalnicza SPARTUS® Pro 301X zaprojektowana dla ochrony oczu i twarzy spawacza przed szkodliwym promieniowaniem i odpryskami spawalniczymi. Znakomicie sprawdzi się podczas spawania TIG, MIG/MAG oraz MMA. Dodatkowo posiada funkcję szlifowania.
Automatyczny filtr spawalniczy posiada najwyższą klasę optyczną 1/1/1/1 co w połączeniu z dużym polem widzenia 100 x 65mm zapewnia idealną widoczność. Wbudowane 4 nowoczesne sensory gwarantują najwyższą czułość, która jest istotnym czynnikiem podczas spawania niskimi prądami. Filtr posiada płynną regulację: stopnia zaciemnienia, czasu rozjaśniania, czułości oraz funkcję TEST.

Przyłbica spawalnicza SPARTUS® Pro 301X to wysokiej klasy produkt przeznaczony dla najbardziej wymagających spawaczy. Wielostopniowa regulacja nagłowia umożliwia idealne dopasowanie do kształtu głowy spawacza. Wykonana jest zgodnie ze światowymi standardami jakości. Posiada doskonałe parametry techniczne i użytkowe.
| Parametry techniczne przyłbicy spawalniczej |
|
| Zastosowanie | MIG/MAG | TIG | spawanie łukowe MMA |
| Wymiar czynnego pola widzenia | 100 x 65mm |
| Wymiary filtra | 122 x 125 x 9mm |
| Klasa filtra | 1 / 1 / 1 / 1 |
| Liczba sensorów | 4 |
| Zaciemnienie (stan gotowości) | DIN 4 |
| Zaciemnienie (stan pracy) | DIN 4 - 8 lub DIN 9 - 13 |
| Stopień ochrony przed UV/IR | do DIN16 |
| Czas zaciemniania | 1/30 000s |
| Czas rozjaśniania | 0.3 - 0.9s |
| Zasilanie | bateria i ogniwa słoneczne |
| Funkcja szlifowania | 1 |
| Regulacja filtra | wewnętrzna |
| Waga | 490g |
Zobacz więcej naszych produktów:
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.