Przyłbica spawalnicza OPTREL Crystal 2.0 samościemniająca
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przyłbica spawalnicza OPTREL Crystal 2.0 samościemniająca
Flagowy model maski spawalniczej OPTREL gwarantującej doskonałe właściwości zaciemnienia podczas spawania migiem, tigiem i elektrodą. Dzięki przepuszczalności światła na poziomie 31% w stanie jasnym (poziom ochrony 2) osoba spawająca posiada niezakłócony i wyrazisty obraz jeziorka spawalniczego.

Dane techniczne przyłbicy OPTREL Crystal 2.0
| Poziomy ochrony | Autopilot nieaktywny: poziom ochrony 2,0 aktywny, ręczny: poziomy ochrony 4-12 Automatyczna regulacja poziomu ochrony w zakresie 4<12M z opcją indywidualnej kalibracji ± 2 |
| Zasilanie | Ogniwo słoneczne, 2 litowe ogniwa guzikowe |
| Czujniki | Trzy czujniki |
| Wrażliwość | Bezstopniowa regulacja, nowość z czułością "Super High" |
| Przełączanie czasu z jasnego na ciemny |
0,100 ms w temperaturze pokojowej ciemny do jasnego
0,1 s do 2,0 s (z funkcją zmierzchu)
|
| Klasyfikacja EN379 | Klasa optyczna: 1 Klasa światła rozproszonego: 1 Klasa jednorodności: 1 Klasa zależności kątowej: 2 |
| Stabilność wymiarowa | Spawalnicza maska ochronna: do 220°C Płyta przednia: do 130°C |
| Ochrona oczu | Ochrona przed promieniowaniem ultrafioletowym/podczerwonym: maksymalna ochrona w całym zakresie poziomów ochrony |
| Temperatura pracy | -10°C do + 70°C |
| Temperatura przechowywania | -20°C do + 80°C |
| Masa całkowita | 460 g |
| Zakres dostawy | Przyłbica spawalnicza, instrukcja obsługi, instrukcja czyszczenia, ściereczka do czyszczenia |
| Gwarancja | od daty zakupu: 2 lata na wady produkcyjne i materiałowe, 6 miesięcy na baterię |
- spawanie elektrodowe
- MIG/MAG
- spawanie rdzeniowe
- spawanie metodą TIG
- spawanie plazmowe
- spawanie mikroplazmowe
- cięcie plazmowe
- szlifowanie i obróbka materiałów metalowych
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.