Opis
Uchwyt do cięcia plazmą maszynowy PT80M 6 metrów (1/4'')
| Parametry techniczne | |
| Rodzaj uchwytu | maszynowy |
| Standard | PT™ |
| Prąd cięcia | 30 - 80A |
| Długość | 6 metrów |
| Gaz | powietrze / N2 |
| Typ PT™ | PT80 |
| Cykl pracy | 60% |
| Przepływ powietrza | 160l/min |
| Zalecane ciśnienie robocze | 4.4 - 5bar |
| Przyłącze | 1/4" |
| Pilot | 18 - 22A |
| Zajarzenie łuku | bez HF |
Cechy produktu
Uchwyty plazmowe - rodzaj
- Rodzaj uchwytu plazmowego maszynowy
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

