Opis
Uchwyt plazmowy maszynowy PT100M do cięcia 6m z centralnym wtykiem (przewód koncentryczny)
| Standard | PT™ |
| Rodzaj uchwytu | maszynowy |
| Długość | 12m |
| Prąd cięcia | 30 - 100A |
| Typ PT™ | PT100 |
| Gaz | powietrze / N2 |
| Cykl pracy | 60% |
| Zalecane ciśnienie robocze | 4.6 - 5bar |
| Przepływ powietrza | 200l/min |
| Przyłącze | 1/4" |
| Pilot | 18 - 22A |
| Zajarzenie łuku | bez HF |
Cechy produktu
Uchwyty plazmowe - rodzaj
- Rodzaj uchwytu plazmowego maszynowy
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

