Opis
Uchwyt plazmowy maszynowy PT100M 6m 1/4'' z przewodem koncentrycznym
Zamiennik uchwytu plazmowego pasującego do plazmy PT100. Uzbrojony w części zamienne do palnika.
| Standard | PT™ |
| Prąd cięcia | 30 - 100A |
| Długość przewodu | 6 metrów |
| Typ PT™ | PT100 |
| Gaz | powietrze / N2 |
| Cykl pracy | 60% |
| Przepływ powietrza | 200 l/min |
| Zalecane ciśnienie robocze | 4.6 - 5 bar |
| Przyłącze | 1/4" |
| Pilot | 18 - 22A |
| Zajarzenie łuku | bez HF |
Cechy produktu
Uchwyty plazmowe - rodzaj
- Rodzaj uchwytu plazmowego maszynowy
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

