Korpus palnika TIG 20FXL L=105mm wodny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Korpus palnika TIG 20FXL L=105mm wodny
Długi palnik SR-20 przeznaczony do uchwytu chłodzonego cieczą.
Parametry techniczne palnika
| Seria | Easy |
| Chłodzenie | ciecz |
| Rozwiązanie | Standard |
| Typ palnika | palnik ręczny, giętki, przedłużany |
| Obciążenie DC | 250A |
| Obciążenie AC | 200A |
| Średnica elektrody | 0.5 - 3.2mm |
| Natężenie przepływu gazu | 7 - 20 l/min. |
| Natężenie przepływu chłodziwa | 1.0 - 1.5 l/min. |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.