Easy TIG 205P DC z uchwytem mini SPE17 4m i przyłbicą Esab Savage A41
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
Easy TIG 205P DC z uchwytem mini SPE17 4m i przyłbicą Esab Savage A41
NOWY ZESTAW DLA SPAWACZY TIG
Spawarka Easy TIG 205P DC z uchwytem mini SPE17 4m i przyłbicą Esab Savage A41 to świetne rozwiązanie zarówno dla początkujących, jak i profesjonalistów. Nie bez powodu rekomendujemy kultową przyłbicę Esab Savage A41, ponieważ ma najszybszy czas reakcji na zaciemnienie 0,07 ms, co świetnie sprawdza się przy szczepianiu elementów. Nie czujemy oślepienia, a nasze oczy odpoczywają podczas spawania. Ma to kluczowe znaczenie dla samopoczucia spawacza.
Co możemy spawać Easy TIG 205P DC?
Urządzenie Easy TIG 205P DC to 200A półautomat spawalniczy na 230V. Sprawdza się przy spawaniu materiałów ze stali nierdzewnej, w tym kwasoodpornej 316LSI i węglowej S235 S355 przy lekkich konstrukcjach, w terenie oraz przy pracach warsztatowych. Dzięki małym gabarytom spawarki można bez problemu zabrać ją na każdy plac budowy. Maksymalnie można spawać blachę o grubości 4 mm.

W zestawie ze spawarką Easy TIG 205P DC otrzymujesz box z podstawowymi częściami eksploatacyjnymi do TIG, w tym korki, dysze i elektrody, wężyk gazowy, przewody spawalnicze 4 m i masowy oraz elektrodowy 3m, a także instrukcję obsługi.
Parametry techniczne spawarki
| Napięcie zasilania | ~1× 230V ± 10% 50 / 60 Hz |
| Prąd spawania TIG | 5 - 200A |
| Cykl pracy TIG | 35% |
| Pre-gaz | 0 - 2s |
| Post-gaz | 0 - 10s |
| Czas narastania prądu | 0 - 10s |
| Czas opadania prądu | 0 - 10s |
| TIG Puls | tak |
| Prąd impulsu | 5 - 200A |
| Szerokość impulsu | 5 - 95% |
| Częstotliwość pulsu | 5 - 200Hz |
| Tryb pracy 2T/4T | tak |
| Zajarzenie łuku | HF |
| Prąd spawania MMA | 5 - 200A |
| Arc Force | tak |
| Hot Start | tak |
| Napięcie biegu jałowego | 89V |
| Pobór prądu | TIG 34A / MMA 43A |
| Współczynnik mocy (cosφ) | 0.75 |
| Sprawność η | 85% |
| Klasa izolacji | H |
| Stopień ochrony | IP23 |
| Waga | 7,9 kg |
| Wymiary | 420 x 135 x 240 mm |
| Przyłącze | 9SPA - SPARTUS |
Jeżeli jesteś zainteresowany innymi zestawami spawalniczymi lub potrzebujesz konkretnego np. z butlą gazową daj nam znać, a przygotujemy spersonalizowaną ofertę. Napisz do nas na biuro@plasmacut.pl.
Zobacz inne nasze oferty:
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.