Zestaw spawalniczy ze spawarką Pro TIG 220P AC/DC przyłbica 330XT reduktor butla gazowa 8 litrów
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Świetny zestaw TIG do spawania rur i blach dla wymagających!
Maszyna Pro TIG 220P AC/DC to źródło, którym pospawasz nie tylko stal czarną i nierdzewną, ale również aluminium. Przystosowana do sieci jednofazowej 230V. Zakres natężenia prądu spawania mieści się w zakresie: 5 - 200A AC/DC. Tryb spawania prądem przemiennym TIG AC, z możliwością wyboru kształtu przebiegu AC, balansu i częstotliwości prądu spawania, pozwala na łączenie nawet najbardziej wymagających stopów aluminium.
Zestaw składa się z:
- spawarka Spartus ProTIG 220P AC/DC z uchwytem TIG SPP 17 4B X 4m
(sterowanie z 4 przycisków - dodawanie i odejmowanie, automatyczne zajrzenie łuku HF, regulacja parametrów) - przyłbica spawalnicza 330XT Spartus (samo ściemniająca się, true color)
- rękawice spawalnicze z miękkiej skóry długie
- reduktor mini
- butla gazowa (czysty argon) 8 litrów pełna
- podstawka magnetyczna pod uchwyt TIG

Zobacz nasze inne zestawy spawalnicze na stronie.
Parametry techniczne spawarki
| Napięcie zasilania | ~1× 230V ± 10% 50 / 60 Hz |
| Prąd spawania TIG | 5 - 200A |
| Cykl pracy TIG | 40% |
| Pre-gaz | 0 - 2s |
| Post-gaz | 0 - 10s |
| Czas narastania prądu | 0 - 10s |
| Czas opadania prądu | 0 - 10s |
| TIG Puls | tak |
| Prąd impulsu | 5 - 200A |
| Szerokość impulsu | 5 - 95% |
| Częstotliwość pulsu | 0.5 - 999Hz |
| Częstotliwość prądu AC | 50 - 250Hz |
| Kształt przebiegu AC | prostokątny, sinusoidalny, trójkątny |
| Balans AC | 10 - 99% |
| Tryb pracy 2T/4T | tak |
| Zajarzenie łuku | HF |
| Opcje sterowania | sterowanie nożne bezprzewodowe, sterowanie w rękojeści UP&DOWN, sterowanie nożne przewodowe, sterowanie w rękojeści potencjometr, pilot bezprzewodowy |
| Prąd spawania MMA | 5 - 200A |
| Arc Force | tak |
| Hot Start | tak |
| Napięcie biegu jałowego | 69V |
| Pobór prądu | 22A |
| Współczynnik mocy (cosφ) | 0.68 |
| Sprawność η | 85% |
| Klasa izolacji | H |
| Stopień ochrony | IP23 |
| Waga | 10.5kg |
| Wymiary | 480 x 140 x 240mm |
| Przyłącze | 9SPA - SPARTUS® |
Co pospawasz tigiem 220P AC/DC:
- stal węglowa do 8 mm.
- stal nierdzewna do 8 mm
- aluminium do 10 mm
- tytan do 6 mm
- duplex do 6 mm
- super duplex do 6 mm
- spawanie MMA - elektrodami o średnicy do 4 mm
- lutospawanie drutem CuSi3
Zobacz więcej naszych artykułów:
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.