Stół spawalniczy z odciągiem
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Stół spawalniczy SPARTUS z odciągiem
Stół spawalniczy SPARTUS z odciągiem zapewnia efektywną ochronę przed zanieczyszczeniami powietrza, które pojawiają się podczas spawania oraz różnorodnych działań warsztatowych. Jego konstrukcja opiera się na spawanych profilach kwadratowych. Stół wyposażony jest w system dolnego odciągu z rusztem oraz złącze do pionowego ramienia odciągowego i wentylator TR075 z wirnikiem aluminiowym.
System odciągania, zarówno dolny jak i ramię odciągowe, posiada oddzielne przepustnice do regulacji przepływu, co pozwala na elastyczne zarządzanie odciąganiem zanieczyszczeń. Wentylator TR075 skutecznie usuwa zanieczyszczenia i przekierowuje je na zewnątrz warsztatu, wymagając podłączenia do zewnętrznej instalacji wywiewnej. Blat stołu pokryty przewodzącym zabezpieczeniem antykorozyjnym, umożliwiającym łatwe podłączenie przewodu masowego z obu boków stołu.

-
wysoka wydajność: przepływ nominalny wynosi 1000 m³/h.
-
wytrzymała konstrukcja spawana: gwarantuje długotrwałe użytkowanie.
-
dolny odciąg zanieczyszczeń z wlotem w stole: zapewnia efektywniejsze usuwanie pyłów i zanieczyszczeń bezpośrednio z miejsca pracy, co przyczynia się do utrzymania czystości i zdrowszego środowiska pracy.
-
swobodna regulacja przepływu pomiędzy odciągami, dzięki przepustnicom w ramieniu i w stole: umożliwia dokładne dostosowanie wydajności systemu do bieżących potrzeb, co zwiększa efektywność energetyczną i skuteczność odciągania.
Zastosowanie:
Miejsce pracy przeznaczone do zadań warsztatowych, spawalniczych, szlifierskich, a także innych, które wymagają trwałej konstrukcji stołu i ochrony przed szkodliwym wpływem zanieczyszczeń.
| Parametry techniczne | |
| Napięcie zasilania | ~3× 400V ± 10% 50 / 60 Hz |
| Maks. poziom hałasu | 76 dB(A) |
| Maks. obciążalność | 100 kg |
| Przepływ | 1000 m³/h |
| Moc | 0,75 kW |
| Prędkość obrotowa | 2800 obr/min |
| Waga | 115 kg |
| Wymiary | 863 x 1250 x 810 mm |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.