Spawarka MIG MAG ESAB Rustler EM350C Pro Synergia z uchwytem EXEOR MIG 315 4m
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Spawarka MIG MAG ESAB Rustler EM350C Pro Synergia z uchwytem EXEOR MIG 315 4m
Synergiczny półautomat spawalniczy Esab Rustler EM350C Pro Synergia zapewnia 60% cykl pracy. Umożliwia spawanie metodami MIG, MAG w osłonie gazów aktywnych i MMA przy użyciu różnych typów elektrod otulonych. Intuicyjny panel z bezpośrednim dostępem do ustawień parametrów skraca czas regulacji parametrów wyjściowych. Podajnik drutu 4 rolkowy (Ø 38 mm) zapewnia stabilny posuw drutu i wysoką trwałość części eksploatacyjnych.
W zestawie otrzymujesz:
- RUSTLER EM 350C PRO Synergic źródło
- Zestaw jezdny 4 rolkowy
- Uchwyt spawalniczy Esab Exeor MIG 315 4 metrowy
- Wąż gazowy
- Przewód masowy 3 metrowy
- Skrzynka narzędziowa

Zalety uchwytu Esab Exeor MIG 315:
- Ergonomiczna rękojeść EXEOR (EDGE)
- Membranowe pyłoszczelne przyciski
- Regulacja +/- napięcia spawania
- Regulacja +/- prędkości podawania drutu
- Części eksploatacyjne z uchwytu PSF 315 (uzbrojony palnik)
- Złącze prądowe typu EURO
- Elastyczny przewód zespolony PRO Flex
Dane techniczne uchwytu Esab Exeor MIG 315:
- Chłodzenie gazem
- Cykl pracy / Obciążalność: CO2 – 60% 315 A, Mieszanka – 60% 285 A
- Obsługuje średnice drutu: 0,8 – 1,2 mm
- Zalecany przepływ gazu – 8-15 l/min.
- Temperatura pracy – od -10°C do 40°C
- Numer katalogowy – 0700026151
- Długość: 4 m

Dane techniczne spawarki Esab Rustler EM350C Pro Synergia
| Dane techniczne | |
|---|---|
| V | 400 V 15 %, 3, 50/60 Hz |
| Maks. moc | 350 A320 A |
| MIG Znamionowy prąd spawania | 350 A @ 40 % Cykl pracy |
| MMA Znamionowy prąd spawania | 320 A @ 40 % Cykl pracy |
| Temp. pracy | -10 - +40 °C |
| Przewód zasilający | 4x2,5 mm2, 4 m |
| Prędkość podawania drutu | 1.5-22 m/min |
| Stopień ochrony | IP23 |
| Certyfikacji | CE/UKCA |
| Wymiary, L x W x H | 977x487x800 mm |
| Masa | 57,5 kg |
| Zakres ustawień | 15.5-31.5 V (30-350 A) 20.8-32.8 V (20-320 A) |
Wsparcie zakupowe i po zakupie
Po zakupie spawarki MIG MAG Esab Rustler EM350C Pro otrzymujesz wsparcie techniczne od naszego opiekuna produktu. Zapraszamy na pokaz spawarki w naszym centrum spawalniczym w Koszalinie. Przetestujesz maszynę przed zakupem, sprawdzisz, czy zda egzamin w Twoim zakładzie pracy. Umów się już dziś pod numerem telefonu 695-947-030.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Moc spawarki | 350A |
| Zasilanie | 400V |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.